8 990 Lekë


Përshkrimi

Piaster Bellissima e markes Imetec modeli Creativity B22 100

Per te gjitha llojet e flokeve.

Me pllaka te holla dhe te rrumbullakosura per stilime te ndryshme.

Me pllaka...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21453

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 2000 L
5 490 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (26)
4 ne stok
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (53)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (127)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 390 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Piaster Bellissima e markes Imetec modeli Creativity B22 100

Per te gjitha llojet e flokeve.

Me pllaka te holla dhe te rrumbullakosura per stilime te ndryshme.

Me pllaka qeramike qe nuk demtojne flokun dhe japin rezultate te shkelqyera

Pllakat shperndajne temperaturen ne menyre te njetrajtshme

Nga 150 ° C në 230 ° C, sistem i shpejte ngrohje

Specifikat

Marka Imetec
Pllaka Pllaka Qeramike

Reviews (0)