6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Pjaster per floket Braun
  • Pllaka qeramike per cilesi maksimale
  • Ngrohet shpejt deri ne 200 grade
  • Produkt origjinal me garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19344

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

4 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
690 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
4 ne stok
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
8 490 Lekë
9 090 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
4 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (127)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (48)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (22)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 490 Lekë
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 190 Lekë
9 090 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (7)
1 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster Flokesh Braun ST510  MN

Pjasteri Braun ST510 MN eshte nje pjaster me nje dizajn te thjeshte dhe te bukur.

Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete pjaster.

Me nje ngrohje te shpejte deri ne 200oC dhe me pllaka qeramike, ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume kohe.

Pllaka qeramike, qe nuk demtojne flokun tuaj.

Gati per t'u perdorur pas vetem 40 sekondave.

I pershtatshem per t'u marre me vete ne udhetime te ndryshme, shkolle, pune etj.

Kabull rrotullues me gjatesi 2 m.

Dimensionet e produktit: 112x53x353mm.

Pesha: 380 g

Ky produkt jepet me garanci 1 vjet.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë