1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni300 Lekë


Përshkrimi

  • Pjaster i markes Fuego modeli JY-Z005
  • Pllaka qeramike qe nuk demtojne flokun
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25609

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (127)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (48)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (22)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 490 Lekë
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 190 Lekë
9 090 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (7)
1 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster i markes Fuego modeli JY-Z005

Pllaka me veshje qeramike qe nuk demtojne floket tuaja

Teknologjia nano e kombinuar me pllakat, mbron flokët me përhapjen natyrale të temperaturës

Shmang hidratimin përmes efektit jonizues, rigjallëron flokët dhe zvogëlon efektin elektrostatik.

Me buton ON/OFF dhe temperature maksimale 200 grade celcius. Nuk ka gradiacion te ndryshueshem

Kabllo qe rrotullohet 360 °.

Stiloni ne menyre ideale flokët tuaj, lirshëm dhe pa demtime

E pershtatshme per te gjithe llojet e flokut.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Pllaka Pllaka Qeramike

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 1.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

nuk me pelqeu ishte e vogel