6 490 Lekë


Përshkrimi

Pjaster flokesh e markes Philips modeli BHS674

Me pllake me funksion jonizues dhe permasa 25x 105 mm 

Pllakat qeramike ofrojne nje mbyllje te sigurt per te realizuar drejtimin me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25576

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (101)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 2000 L
5 490 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
2 590 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (26)
4 ne stok
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 800 L
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (49)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (127)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster flokesh e markes Philips modeli BHS674

Me pllake me funksion jonizues dhe permasa 25x 105 mm 

Pllakat qeramike ofrojne nje mbyllje te sigurt per te realizuar drejtimin me te mire te flokeve dhe mbrojne shkelqimin e tyre

Sistem te shpejte ngrohje me temperature qe shkon deri ne 220 grade celcius, gati ne vetem 30 sekonda

10 cilësime digjitale të temperaturës për kontroll absolut te paisjes ne varesi te flokut tuaj

Kabull elastik me gjatesi 1,8 metra, ne menyre qe te lehtesoje perdorimin

Fikje automatike pas 60 minutash qe ju nuk e perdorni

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Pllaka Pllaka Qeramike

Produktet që keni parë

Reviews (0)