790 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

  • Pjaster per Floket SR-028
  • Me pllaka qeramike
  • Per te gjitha tipet e flokeve 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 41415

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 290 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (6)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster per Floket SR-028

Ideal per stilime te flokeve ne forma te ndryshme 

Me pllaka qeramike dhe teknologji ngrohje PTC

Per te gjitha tipet e flokeve 

Tensioni 240 V / 50-60 HZ 

Fuqia 30 W 

Temperatura 750 °F 

Specifikat

Marka Sokany
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë