3 690 Lekë


Përshkrimi

Floke te drejta ose onde te bukura

Pjaster Remington My stylist S1A100

Veshje qeramike

Nxehtesi maksimale 200 grade

Pllaka te holla dhe te gjata 110 mm

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38896

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 2000 L
5 490 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (26)
4 ne stok
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (53)
4 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (127)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 390 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Floke te drejta ose onde te bukura

Pjaster Remington My stylist S1A100

Veshje qeramike

Nxehtesi maksimale 200 grade

Pllaka te holla dhe te gjata 110 mm

Ngrohet shpejt dhe eshte gati per tu perdorur ne 30 sekonda

Mbyllje automatike pas 60 minutash

Tregues led

Kordon 1.8 metra

Specifikat

Marka Remington

Produktet që keni parë

Reviews (0)