649 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Karite Shampo Ushqyese per Floket 250 ml

Shampo qe ushqen intensivisht floket e thate dhe te demtuar 

Rikthen shkelqimin e flokeve, pastron dhe ushqen floket 

E...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41055

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Përshkrimi

Equilibra Karite Shampo Ushqyese per Floket 250 ml

Shampo qe ushqen intensivisht floket e thate dhe te demtuar 

Rikthen shkelqimin e flokeve, pastron dhe ushqen floket 

E pasur me gjalp shea, ekstrakt i gjethes se arres, proteinat e grurit,surfektantet,ekstrakt lini dhe glicerine bimore.

Gjalpi Shea ushqen, mbron dhe hidraton.

Ekstrakti i gjethes se arres mban floket tuaj te shendetshem dhe me shkelqim

Proteinat e grurit forcojne strukturen

Surfektantet bimore pastrojne butesisht pa thare floket

Ekstrakti i linit forcon dhe ushqen rrenjen

Glicerina bimore siguron butesi, jep shkelqim, forcon strukturen dhe zbut floket deri ne gjatesi

Sasia 250 ml 

Specifikat

Marka Equilibra
Kapaciteti (ne Litra) 250 ml

Reviews (0)