890 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Karite Universal 100 ml

Krem me gjap shea per trupin,duart dhe fytyren 

Ideal per lekure te thate te plasaritur dhe te dehidratuar 

Ushqen, hidraton dhe mbron...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41056

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

550 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
649 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Përshkrimi

Equilibra Karite Universal 100 ml

Krem me gjap shea per trupin,duart dhe fytyren 

Ideal per lekure te thate te plasaritur dhe te dehidratuar 

Ushqen, hidraton dhe mbron lekuren kudo qe mund te perdoret 

E pasur edhe me vitamine E kunder plakjes se lekures, me vajin jojoba qe zbut lekuren dhe e mbron nga humbja e lageshtise 

Sasia 100 ml 

Specifikat

Marka Equilibra
Kapaciteti (ne Litra) 100 ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)