679 Lekë


Përshkrimi

Shampo ristrukturuese per floket e lyer, me tre perberes

Ruan ngjyren dhe mbron floket

Permban fitosinergine e veçante te bimeve komplekse (Argan Aloe Vera Keratin proteinat...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41068

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

649 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Përshkrimi

Shampo ristrukturuese per floket e lyer, me tre perberes

Ruan ngjyren dhe mbron floket

Permban fitosinergine e veçante te bimeve komplekse (Argan Aloe Vera Keratin proteinat bimore te grurit)

Ushqen, hidraton dhe ristruktutron flokt

Projektuar per ristrukturimin e flokeve te brishte, dhe pa jete

Sasia 250 ml

Specifikat

Marka Equilibra

Reviews (0)