12 990 Lekë


Përshkrimi

Pjaster me avull Bellissima My Pro B28 100

  • Teknologjia e avullit: butesi absolute dhe floke me shkelqim
  • Pllaka qeramike per te mbrojtur floket nga nxehtesia;
  • 3 nivele te rregullueshme te temperatures nga 170 ° C,  200 ° C,  230 ° C;
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31575

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1400 L
5 890 Lekë
7 290 Lekë
Shitur (62)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 600 L
5 990 Lekë
6 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1400 L
6 090 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 600 L
4 390 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
- 2800 L
6 190 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (207)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

A keni enderruar te keni floke te drejte, me shkelqim dhe me pamje te shendetshme?

Zgjidhja eshte drejtuesi profesional i flokeve me avull Bellissima My Pro Steam. E pajisur me teknologjine e avullit e afte per te rikthyer shkelqimin edhe ne floket me te veshtira dhe te brishte. Avulli ka nje veprim te dobishem ne floke, e mbron dhe e ruan ate nga nxehtesia dhe rikthen nivelin e duhur te hidratimit te fibrave te flokeve.

 

Pjaser me avull Imetec Bellissima My Pro B28 100

 

Pjaster me avull i markes Imetec Bellissima modeli My Pro B28 100

Pjaster me avull Imetec Bellissima My Pro B28 100

Me pjasterin e avullit ju merrni një efekt absolut te lëmuar qe zgjat nje kohe te gjate. Rezervuari siguron deri ne 100 kalime, te barabarta me dy stile te plota.

Nga vrimat e vendosura ne pllakat e ndezura, sasia e duhur e avullit leshohet per te hekurosur ne menyre perfekte bllokimin, per te favorizuar shtrirjen e fibrave kapilare dhe per te zvogeluar goditjen termike. Pllakat e nxehta te veshura me qeramike dhe 3 nivele te ndryshme te temperatures e bejne Bellissima My Pro Steam ideale per te gjitha llojet e flokeve dhe specifike per floket kaçurrele, te brishte, te holle ose te demtuar.

 

Pjaster me avull Imetec Bellissima My Pro B28 100

 

Si te aktivizoni avullin

Kur te arrihet temperatura, hapni dhe mbyllni pllaken disa here per te aktivizuar emetimin e avullit. Per te shperndare avullin ne pllaka, eshte e nevojshme te ushtroni ne çdo goditje, presionin e duhur ne pllake duke u siguruar qe butoni i aktivizimit, i vendosur brenda Steam Technology te shtypet deri ne fund. Gjate stilimit, sa here qe pllakat e nxehta mbyllen, sasia e duhur e avullit shperndahet ne fije per te marre nje floke te drejte e te qendrueshem per nje kohe te gjate.

 

Pjaser me avull Imetec Bellissima My Pro B28 100

 

Teknologjia e avullit

Duke e mbushur rezervuarin me uje, pllaka e tabanit prodhon avull i cili del nga vrimat ne pllaken e siperme te nxehte dhe perhapet mbi floke. Duke rivendosur nivelin e duhur te hidratimit kapilar, avulli i ben floket rezistente ndaj lageshtires.

 

Perfitimet e avullit

Avulli relakson fibrat e flokeve duke e bere pjastrimin e flokeve m te lehte, efektive dhe te shpejte; mbron dhe ruan floket nga demtimet dhe streset e mundshme per shkak te temperaturave te larta. Avulli siguron nje efekt te qete afatgjate.

 

Efekt kunder fryrjes dhe anti-gerryerjes

Rezultati perfundimtar eshte floke te bute, floke qe nuk fryhen dhe nuk rrudhen sepse fale avullit ka arritur nivelin e duhur te hidratimit qe e ben ate rezistent dhe nuk i nenshtrohet lageshtise se mjedisit te jashtem.

 

Specifikat

Marka Imetec Bellissima
Garancia 1 Vit
Pllaka Pllaka Qeramike
Permasat 33.2 x 4.3 x 13 cm
Floket Per cdo lloj floku dhe specifike per floket kaçurrele, te brishte, te holle ose te demtuar.

Reviews (8)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 8 customer reviews

Shume cilesor, me pelqen shume


Shume e kenaqur

Super I mire, vleresim maksimal


Super

Me pelqen , e kam rekomanduar kudo


Produkti shume I mire, ja vlen ,eshte sipas pritshmerive te mia


Faleminderit

reklamen e pash tek sara dhe jam shum e kenaqur me produktin ishte fiks sic e tregoi ajo.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 8 customer reviews

Shume cilesor, me pelqen shume


Shume e kenaqur

Super I mire, vleresim maksimal


Super

Me pelqen , e kam rekomanduar kudo


Produkti shume I mire, ja vlen ,eshte sipas pritshmerive te mia


Faleminderit

reklamen e pash tek sara dhe jam shum e kenaqur me produktin ishte fiks sic e tregoi ajo.