7 090 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 1 400 Lekë


Përshkrimi

Stiluesi 5-ne-1 Dry & Style My Pro GH18 1100

  • Stiluesi me ajer te nxehte me 5 aksesore
  • Veshja qeramike e furcave per shperndarje te nxehtesise
  • 2 kombinime te temperatures per tharje dhe stilim
  • Niveli i ftohjes per te rregulluar modelin e flokeve
  • Ne fuqi 1000 Watt
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 63924

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 190 Lekë
Shitur (195)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (165)
I disponueshëm
- 2500 L
10 490 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (118)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (161)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
5 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (66)
I disponueshëm
- 1000 L
3 290 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Furce Hot Air Styler Bellissima

Vjen ne modelin My Pro GH18 1100

Nese jeni gati te stiloni floket gjate tharjes, pa u dashur te shpenzoni shume kohe, perdorni furcen 5 ne 1 Bellissima

Tashme keni mundesine te stiloni vete floket tuaj cdo dite, duke zgjedhur stilin e preferuar

Floke te bute, te drejte me volum, me onde apo kacurrela te vogla: shfaqni kreativitetin me stiluesin qe do ju jape lukun e kerkuar

Vjen me 5 aksesore te pershtatshem per cdo stil qe deshironi

Veshja qeramike e furces ofron shperndarjen e barabarte te nxehtesise duke ruajtur flokun tuaj

Rregulloni 2 kombinimet e avullit dhe temperatures e bejne produktin te pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve

Niveli i ftohjes ju lejon te rregulloni mire modelin e flokeve per stilim ne efekt maksimal

Ne fuqi 1000 W qe ofron performancen me te larte

imetec

Stiluesi vjen me 5 aksesore qe mund te nderrohen lehtesisht dhe te perdoren per te patur:

- aksesori me diameter 50 mm per te shtuar volum dhe per te mbajtur floket e drejte te bute

- aksesori me diameter 32 mm per floke me onde, duke ju dhene mundesine te stiloni majat e flokeve

- aksesori 19 mm per te krijuar kacurrela te vogla

Cdo aksesor vjen me majen qe eshte kundra djegies, per te ofruar nje perdorim sa me te sigurte

Hot air brush with 5 accessories and ceramic coating GH18 1100| Bellissima

Perdorimi i aksesoreve:

- Furca e sheshte drejtkendore siguron drejtimin e flokeve qe nga rrenja

- Kondensatori per te thare paraprakisht floket tuaj

- Stiloni floket ne menyren qe ju deshironi dhe qe eshte me e lehte per ju

- Furca ofron dhe nje nivel ftohes, i cili sherben per te siguruar qe stili i krijuar te qendroje gjate ne floket tuaj

* Per te vendosur aksesoret apo per t'i ndryshuar, mjafton te vendosni aksesorin qe deshironi ne pjesen e daljes se ajrit. Me pas rrotulloni dorezen e furces ne te djathte

Permasat e furces:

Gjatesia: 20 cm

Gjeresia: 20 cm

Lartesia: 30 cm

Specifikat

Marka Imetec Bellissima
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 1000 W

Reviews (0)