790 Lekë


Përshkrimi

Furce Remington B97TEU

Furce Profesionale Remington.

I jep shkeqim dhe volum flokeve.

Veshje qeramike me furce material rezistet.

Krijuar me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 10348

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1200 L
7 990 Lekë
9 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
1 400 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Furce Remington B97TEU

Furce Profesionale Remington.

I jep shkeqim dhe volum flokeve.

Veshje qeramike me furce material rezistet.

Krijuar me kujdes per te mbrojtur sklapin e kokes nga demtimi. 

Furca Remington fale fijeve rezistente ndihmon ne shperndarjen e yndyres se flokut nga skalpi neper gjithe flokun duke dhuruar floke shume te shndritshem dhe te bute.

Gjithashtu furca stimulon qarkullimin e gjakut te kokes, duke ndihmuar keshtu edhe ne rritjen e flokeve.

Ky eshte produkt origjinal REMINGTON.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)