6 990 Lekë


Përshkrimi

Furce Stilues Revlon Salon Hair RVDR5282

  • Kreher, stilues dhe tharese per floket
  • Perdoret dhe ne floke me gjatesi mesatare dhe te shkurter
  • Perbere nga fije najloni qe kapin cdo fije floku
  • Me shperndarje te barabarte te nxehtesise
  • Fuqia 800 Watt
  • Ne Garanci 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56859

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3400 L
4 590 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 290 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (204)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (174)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Stilues flokesh Revlon Salon Hair RVDR5282

Kreher dhe tharese ne nje te vetme qe ju mundeson te thani dhe stiloni floket ne pak kohe dhe perfitoni stilin e deshiruar

Krijon stilin e deshiruar te flokeve, ekstra volum dhe i mban floket tuaj te bute

Revlon Pro Collection Salon One-Step Short Hair RVDR5282 Szczotko -  suszarka do włosów krótkich Medikop.pl

Per floke te shkurter apo ne gjatesi mesatare

Me nje koke 30% me te vogel, e pershtatshme edhe per floke ne gjatesi te mesme apo te shkurter

Nxehet shpejt, duke mundesuar tharje te shpejte dhe duke ulur mundesine per te djegur floket

Revlon hair dryer and Volumiser

Me fije najloni qe mbrojne floket

Fijet e najlonit me majen e rrumbullakosur kapin lehtesisht floket tuaj, shtrijne dhe krehin ato pa shume mundim

Revlon hair dryer and Volumiser

Ruan balancen e flokeve

Jonet negative mundesojne nje tharje me te shpejte dhe ruajne nje balance neutrale te joneve

Me shtrese qeramike per shperndarje te barabarte te nxehtesise dhe me pak demtime te flokut

Ofron fleksibilitet te larte ne tharje dhe stilim

Perdorimi i produktit:

Hapi 1:

Gjithmone thajini floket me nje peshqir perpara se t'i stiloni per te larguar ujin e tepert dhe krihini paraprakisht qe te jeni gati per te stiluar floket tuaj

Hapi 2: 

Thani dhe stiloni floket duke nisur te vendosni furcen qe nga rrenja e flokut deri ne maje

Per te parandaluar nxehjen e tepert te flokeve, kujdesuni qe te mos lini stiluesin ne nje pjese floku per nje kohe te gjate

Hapi 3:

Perseriteni edhe per pjesen tjeter te flokut derisa te arrini stilin e deshiruar

Nese deshironi te krijoni me teper volum, ndajini floket me kapese ne seksione

Specifikat

Marka Revlon
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 800 W

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Faleminderit

Kisha kohe qe e ndiqja kete produkt dhe nuk e gjeta asgjekundi tjeter me lire

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Faleminderit

Kisha kohe qe e ndiqja kete produkt dhe nuk e gjeta asgjekundi tjeter me lire