4 490 Lekë


Përshkrimi

Kreher stilues flokesh 

Marka: Braun

Modeli: BR710

Ngjyra: E zeze

Risi ne kujdesin e flokeve

Ju ndihmon te largoni jonet negative nga floket tuaj, si dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15220

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 790 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
3 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (121)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
3 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
4 790 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 190 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kreher stilues flokesh 

Marka: Braun

Modeli: BR710

Ngjyra: E zeze

Risi ne kujdesin e flokeve

Ju ndihmon te largoni jonet negative nga floket tuaj, si dhe te arrini krehjen e deshiruar ne shume pak minuta dhe pa asnje veshtiresi.

Shkelqim i menjehereshem dhe qe zgjat.

Per floke te bute dhe me volum.

Punon me bateri (2x) te lloit AAA

Me buton per ndezje dhe fikje.

Praktik per tu mbajtur ne cante kur udhetoni.

Specifikat

Gjinia Femer
Garancia 1 vit