3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Kreher Stilues Flokesh Braun Black BR710
  • Drejton dhe Mbron floket nga elektrizimi
  • Mund ta merni me vete kudo punon me bateri. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 15220

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1200 L
7 990 Lekë
9 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
1 400 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kreher stilues flokesh Braun Modeli BR710

Ngjyre e zeze me drita led jeshile

Risi ne kujdesin e flokeve

Ju ndihmon te largoni jonet negative nga floket tuaj, si dhe te arrini krehjen e deshiruar ne shume pak minuta dhe pa asnje veshtiresi.

Shkelqim i menjehereshem dhe qe zgjat.

Per floke te bute dhe me volum.

E mire e ketij kreheri eshte se punon me bateri te llojit AAA dhe mund ta merrni lehtesisht me vete ne cante. 

Aleati juaj me i mire per nje pamje te kuruar gjate gjithe dites. 

Me buton per ndezje dhe fikje.

Praktik per tu mbajtur ne cante kur udhetoni.

Image result for Braun Black BR710

Specifikat

Garancia 1 Vit
Gjinia Femer

Reviews (0)