1 400 Lekë


Përshkrimi

Sasia 125 ml

PRODUKT PROFESIONAL

Locion për gjallërimin e kaçurrelave.

I forcon dhe u jep elasticitet.

NUK përmban Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 50590

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1200 L
7 990 Lekë
9 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Në saj të Proteinave të Orizit në përmbajtjen e tij, ky locion i jep jetë kaçurrelave, duke i mbrojtur nga tharja dhe ngatërrimi.

Me përbërës bimor në përmbajtje, i bën flokët të butë dhe me shkëlqim.

PËRBËRËSIT

Aqua [Water], VP/VA copolymer, Polyacrylamidomethylpropane sulfonic acid, Phenoxyethanol, Caprylyl/capryl glucoside, Parfum [Fragrance], Sodium hydroxide, Hydrolyzed rice protein, Benzoic acid, Dehydroacetic acid.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

PËRDORIMI

Hidhni në dorë një sasi locioni dhe aplikojeni në flokë të lagur në gjithë gjatësinë e tij, nga rrënjët te majat, dhe më pas thajeni.

Produktet që keni parë

Reviews (0)