4 390 Lekë


Përshkrimi

Mashe per kacurrela dhe onde Remington CI5338.

Gati per perdorim ne 30 sekonda.

Material qeramike qe nuk demton flokun. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 3660

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1200 L
7 990 Lekë
9 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
1 400 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mashe per kacurrela Remington CI5338

Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete mashe.

Me nje ngrohje te shpejte deri ne 210o dhe me pllaka qeramike ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume kohe.

Pllaka qeramike, qe nuk demtojne flokun tuaj.

Diameter 38mm.

Fiket automatikisht pas 60 minutash.

Drite te vogel qe sinjalizon qe eshte gati per perdorim.

Funksionon me 120 Volt dhe me 240 Volt

Gati per t'u perdorur pas vetem 30 sekondave.

Ky produkt ka garanci 2 vjet.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Ondet i ben shume bukur

Perdoret shume lehte, ngrohet shpejt dhe me qendrojne floket. me ne fund gjeta mashen e duhur


Shume e kenaqur

Kjo marke ka cilesi tek produktet e kujdesit personal, me pelqen shume

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Ondet i ben shume bukur

Perdoret shume lehte, ngrohet shpejt dhe me qendrojne floket. me ne fund gjeta mashen e duhur


Shume e kenaqur

Kjo marke ka cilesi tek produktet e kujdesit personal, me pelqen shume