2 490 Lekë


Përshkrimi

Mashe per floket me ajer te ngrohte per me shume volum dhe shkelqim. 2 nivele te ngrohjes Fuqia: 400 W Kjo mashe eshte e pajisur me dy shufra kreher: 19 dhe 23 mm Kordon i kthyeshem qe parandalon demtimin Ngjyre:Vjollce me te zeze

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 9062

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mashe per floket me ajer te ngrohte per me shume volum dhe shkelqim.

2 nivele te ngrohjes

Fuqia: 400 W

Kjo mashe eshte e pajisur me dy shufra kreher: 19 dhe 23 mm

Kordon i kthyeshem qe parandalon demtimin

Ngjyre:Vjollce me te zeze

Specifikat

Marka Severin
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Ionizues Ionizues
Kabell rrotullues Kabell rrotullues
Fuqia ne Watt 400 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
2 ne stok
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.