4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Stiliues Bellissima
  • Marka: Imetec
  • Modeli: GT15 400
  • Me ekran LCD per temperaturen.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16107

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1200 L
7 990 Lekë
9 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
1 400 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Stiliues Bellissima

Marka: Imetec

Modeli: GT15 400

Me ekran LCD per temperaturen.

7 nivele temperature nga 150°C deri ne 210 °C. Ju mund te zgjidhni nivelin e pershtateshem per floket tuaj.

Materiali: Qeramike qe i mbron floket nga diegia, ruan shkelqimin dhe volumin per nje kohe te gjate.
Gati per tu perdorur vetem disa sekonda pasi eshte ndezur.

Me buton on/off per ndezje dhe fikje.

Diametri: 32 mm

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 Vit
Pllaka Pllaka Qeramike

Produktet që keni parë

Reviews (0)