3 990 Lekë


Përshkrimi

Stiliues Bellissima Marka: Imetec Modeli: GT15 400 Me ekran LCD per temperaturen. 7 nivele temperature nga 150°C deri ne 210 °C. Ju mund te zgjidhni nivelin e pershtateshem per floket tuaj. Materiali: Qeramike qe i mbron floket nga diegia, ruan shkelqimin dhe volumin per nje kohe te gjate.Gati per tu perdorur vetem disa sekonda pasi eshte ndezur. Me buton on/off per ndezje dhe fikje....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16107

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stiliues Bellissima

Marka: Imetec

Modeli: GT15 400

Me ekran LCD per temperaturen.

7 nivele temperature nga 150°C deri ne 210 °C. Ju mund te zgjidhni nivelin e pershtateshem per floket tuaj.

Materiali: Qeramike qe i mbron floket nga diegia, ruan shkelqimin dhe volumin per nje kohe te gjate.
Gati per tu perdorur vetem disa sekonda pasi eshte ndezur.

Me buton on/off per ndezje dhe fikje.

Diametri: 32 mm

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Pllaka Pllaka Qeramike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
2 ne stok
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.