2 990 Lekë


Përshkrimi

Stilues Bellissima GT18 100 Nje stilues per floket tuaj i amrkes Imetec Floke me onde ose kacurrela ne nje kohe mjaft te shkurter, per ata qe duan te duken ndryshe ne cdo kohe E lehte per tu perdorur mjafton te kapni floket tuaj ne madhesine qe deshironi dhe ti rrotulloni rreth stiluesit me diameter 19mm duke krijuar ekshtu onde ose kacurrela Temperatura maksimale eshte 200 °, Ruan floket...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17694

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues Bellissima GT18 100

Nje stilues per floket tuaj i amrkes Imetec

Floke me onde ose kacurrela ne nje kohe mjaft te shkurter, per ata qe duan te duken ndryshe ne cdo kohe

E lehte per tu perdorur mjafton te kapni floket tuaj ne madhesine qe deshironi dhe ti rrotulloni rreth stiluesit me diameter 19mm duke krijuar ekshtu onde ose kacurrela

Temperatura maksimale eshte 200 °,

Ruan floket nga djegia ei mban ato me shkelqim dhe volum

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Diameter 19 mm
Gjatesia e kabullit 1.8m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
2 ne stok
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.