6 490 Lekë


Përshkrimi

Stilues flokesh per onde dhe kacurrela sic keni enderruar 3 nivele te temperatures 5 koka te ndryshme per stilim sipas deshires Furce me e madhe per onde 32 mm furce me e vogel per kacurrela 21 mm Furca i jep volum flokut tuaj Fuqi: 1000 W Gjatesia e kabullit: 2 m

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 10196

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues flokesh per onde dhe kacurrela sic keni enderruar

3 nivele te temperatures

5 koka te ndryshme per stilim sipas deshires

Furce me e madhe per onde 32 mm

furce me e vogel per kacurrela 21 mm

Furca i jep volum flokut tuaj

Fuqi: 1000 W

Gjatesia e kabullit: 2 m

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Ionizues Ionizues
Fuqia ne Watt 1000 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
2 ne stok
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.