9 190 Lekë


Përshkrimi

  • Stilues Bellissima My Pro 2 ne 1
  • Onde, floket te valezuar dhe drejtim perfekt
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38950

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1200 L
7 990 Lekë
9 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
1 400 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Stilues Bellissima My Pro 2 ne 1

Floke te stiluara sipas deshires 

Onde plote jet, te valezuara ose drejtim perfekt i cili mban gjate

Me pllaka qeramike me madhesi 50x95 mm, me shkelqim si dhe te rrotullueshme ne dy anet 

Aksesor shtese ne paketim do te jene pllakat mbrojtese ndaj nxehtesise 

Me 4 nivele temperature nga 150-210 grade C

Mund te krijoni lehtesisht modelet tuaja te preferura per tu dukur sa me stil 

Garancia 3 vite 

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 3 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)