11 290 Lekë


Përshkrimi

Stilues Flokesh COLLEXIA FC1 IMETEC Fast and Curl System arrin te siguroje per ju formen perfekte te kacurrelave dhe modeleve te tjera. Diameter 25mm, sistem praktik dhe i sigurte gjate modelimit te flokeve.  3mm lidhja e cila tejcon fuqine rrotulluese. Komoditet maksimal i perdoruesit dhe rezistente ndaj nxehtesise. Fiket automatikisht pas 60min ne gjendje qetesie. Temperatura mund te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 7779

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues Flokesh COLLEXIA FC1 IMETEC

Fast and Curl System arrin te siguroje per ju formen perfekte te kacurrelave dhe modeleve te tjera.

Diameter 25mm, sistem praktik dhe i sigurte gjate modelimit te flokeve. 

3mm lidhja e cila tejcon fuqine rrotulluese.

Komoditet maksimal i perdoruesit dhe rezistente ndaj nxehtesise.

Fiket automatikisht pas 60min ne gjendje qetesie.

Temperatura mund te ulet dhe te ngrihet sipas deshires nga 170, 190 deri 210 grade celcius.

Produkt origjinal.

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Kabell rrotullues Kabell rrotullues

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
2 ne stok
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.