2 990 Lekë


Përshkrimi

Stilues flokesh i markes DSP modeli E20010 Per stilimin e flokeve tuaj me onde ose kacurrela Diametri i stiluesit 25mm per onde te medha Nuk demton floket dhe eshte shume i thjeshte ne perdorim Vjen se bashku me dy kapse te vogla te markes per te lehtesuar stilimin Nga tre ngjyrat qe disponojme zgjidhni te preferuaren tuaj Fuqia 40-45W. Temperatura maksimale 230 grade ose 450F

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 23632

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues flokesh i markes DSP modeli E20010

Per stilimin e flokeve tuaj me onde ose kacurrela

Diametri i stiluesit 25mm per onde te medha

Nuk demton floket dhe eshte shume i thjeshte ne perdorim

Vjen se bashku me dy kapse te vogla te markes per te lehtesuar stilimin

Nga tre ngjyrat qe disponojme zgjidhni te preferuaren tuaj

Fuqia 40-45W. Temperatura maksimale 230 grade ose 450F

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 40-45W
Diameter Diameter ∅ 25 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 590 Lekë
I disponueshëm
11 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (25)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.