3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Stilues flokesh Eta 632290000
  • Me 3 nivele nxehtesie
  • Mbrojtje nga mbinxehtesia
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37815

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1200 L
7 990 Lekë
9 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
1 400 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Stilues flokesh Eta 632290000.

Ideal per te stiluar floket tuaj ne perditshmeri.

Me 3 nivele nxehtesie dhe 2 nivele shpetesie te levizjes se ajrit.

Diametri i furces 38mm.

Mbrojtje nga mbinxehtesia.

Gjatesia e kabullit eshte 1.8 meter.

Fuqia 1000 W.

Specifikat

Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)