3 590 Lekë


Përshkrimi

Stilues i markes Grunding modeli HS613 Nje paisje qe ju ben floket me onde sipas deshires tuaj Me diameter 13-25mm per kacurrela te vogla Nisni nga rrenja duke e rrotulluar flokun tuaj rreth stiluesit dhe keshtu do te perfitoni kacurrela te bukura ne pak kohe Shtresë qeramike e cila me një element ngrohje, siguron mbrojtje të gjithanshme të flokëve. Qeramika siguron mbajtjen e vazhdueshme,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24716

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues i markes Grunding modeli HS613

Nje paisje qe ju ben floket me onde sipas deshires tuaj

Me diameter 13-25mm per kacurrela te vogla

Nisni nga rrenja duke e rrotulluar flokun tuaj rreth stiluesit dhe keshtu do te perfitoni kacurrela te bukura ne pak kohe

Shtresë qeramike e cila me një element ngrohje, siguron mbrojtje të gjithanshme të flokëve.

Qeramika siguron mbajtjen e vazhdueshme, temperaturë të lartë dhe shpërndarjen uniforme të nxehtësisë keshtu flokët ruajnë lagështirën e tyre natyrale dhe mbrohen nga elektrifikimi.

Rregullimi i temperaturës nga 120 deri 210 ° C

Me tregues temperature , me drite LED 

Mbyllja automatike pas 60 minutash, ngrohet per 30 sekonda

Kordoni i energjisë me një gjatësi prej 1.8 m

Specifikat

Marka Grundig
Garancia 2 vjet
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit1.8 m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 590 Lekë
I disponueshëm
11 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (25)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.