3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Stilues flokesh me ajer qe ju te keni stil te ri flokesh cdo dite. Marka: Braun Modeli: 530  Paketimi permban 3 koka per tu dhene flokeve formen qe deshironi (furce te vogel, te madhe dhe per volum). Stiluesi i cili vepron me lehte se cdo stilues tjeter ne floket e thate. Funksion i fuqishem i avullit ben qe ju te stiloni floket ne menyren e deshiruar, pa i demtuar dhe duke u dhene shume...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15473

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues flokesh me ajer qe ju te keni stil te ri flokesh cdo dite.

Marka: Braun

Modeli: 530 

Paketimi permban 3 koka per tu dhene flokeve formen qe deshironi (furce te vogel, te madhe dhe per volum).

Stiluesi i cili vepron me lehte se cdo stilues tjeter ne floket e thate.

Funksion i fuqishem i avullit ben qe ju te stiloni floket ne menyren e deshiruar, pa i demtuar dhe duke u dhene shume volum dhe shkelqim.

Fale shpendarjes se nxehtesise, ky stilues i mbron floket tuaj nga diegia dhe keputja.

Me 3 nivele nxehtesi

Fuqia: 1000 W

Si ta perdorni: Mbushni depoziten e vogel te ujit mbylleni mire dhe vendoseni ne majen e stiluesit ( ne vendin e saj). Vendoseni ne prize dhe lereni 2 minuta ne menyre qe nxehtesia te shperndahet njetrajtesisht ne te gjitha pjeset. Vendosini koken qe deshironi dhe nisni stilimin e flokeve.

Stiluesi ideal per floke te gjate dhe te dendur.

Floket tuaj do te jene te bukur dhe ne stilin qe ju deshironi per nje kohe te gjate.

Dimensione: 5.2 x 32.8 x 11 cm

Pesha: 322 g

Specifikat

Gjinia Femer
Marka Braun
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1000 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 590 Lekë
I disponueshëm
11 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (25)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.