3 790 Lekë


Përshkrimi

Stilues flokesh i markes Philips modeli BHB862 Per stilimin e flokeve tuaj me onde ose kacurrela Ndryshoni modelin e flokeve tuaj cdo mengjes me nje perdorim mjaft praktik qe jua mundeson stiluesi Philips Pllake qeramike qe nuk djeg apo demton flokun tuaj Diametri i stiluesit 16mm, temperature 200 grade celsius Nxehet shume shpejt per rreth 60 sekonda me drite LED dhe kabull rrotullues me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25555

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues flokesh i markes Philips modeli BHB862

Per stilimin e flokeve tuaj me onde ose kacurrela

Ndryshoni modelin e flokeve tuaj cdo mengjes me nje perdorim mjaft praktik qe jua mundeson stiluesi Philips

Pllake qeramike qe nuk djeg apo demton flokun tuaj

Diametri i stiluesit 16mm, temperature 200 grade celsius

Nxehet shume shpejt per rreth 60 sekonda me drite LED dhe kabull rrotullues me gjatesi 1.8 metra qe lehteson punen tuaj

Nuk demton floket dhe eshte shume i thjeshte ne perdorim. 

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Diameter 16mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
2 ne stok
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.