7 990 Lekë


Përshkrimi

Stilues per floket e markes Philips modeli BHB872/00 Ben floket kacurrela dhe me onde sipas deshires Nxehet shpejt perreth 45 sec dhe shkon ne nje temperature mbi 210°C   (13°C-210°C) Mbron floket nga nxehtesia. Mbyllje automatike pas 60 minutash Treguesi i nxehtesise LCD ne stilues nuk lejon mbinxehen e flokeve Pllaka qeramike dhe metal i punuar per floke me shkelqim dhe te shendetshme....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19986

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues per floket e markes Philips modeli BHB872/00

Ben floket kacurrela dhe me onde sipas deshires

Nxehet shpejt perreth 45 sec dhe shkon ne nje temperature mbi 210°C   (13°C-210°C)

Mbron floket nga nxehtesia. Mbyllje automatike pas 60 minutash

Treguesi i nxehtesise LCD ne stilues nuk lejon mbinxehen e flokeve

Pllaka qeramike dhe metal i punuar per floke me shkelqim dhe te shendetshme.

Ka nje gjatesi kablli 1,8 metra, i rrotullueshem per stilim edhe ne distance

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Kabell rrotullues Kabell rrotullues
Gjatesia e kordonit 1.8m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 590 Lekë
I disponueshëm
11 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (25)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.