4 490 Lekë


Përshkrimi

Stilues flokesh i markes Philips modeli HP8661 Per floke me onde dhe shume natyrale Me fuqi 800W. Ne formen e kreherit stiluesi vjen me tre aksesore te madhesive te ndryshme Permasat 22mm dhe 38 mm. Me tre nivele nxehtesie Vendosja e ajrit të ftohtë për tharje pa i demtuar floket

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24717

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues flokesh i markes Philips modeli HP8661

Per floke me onde dhe shume natyrale

Me fuqi 800W. Ne formen e kreherit stiluesi vjen me tre aksesore te madhesive te ndryshme

Permasat 22mm dhe 38 mm. Me tre nivele nxehtesie

Vendosja e ajrit të ftohtë për tharje pa i demtuar floket

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 800 W
Gjatesia e kabullit 1.8m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
2 ne stok
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.