11 990 Lekë


Përshkrimi

Stilues Flokesh Philips HP8664/00 Philips Dynamic eshte ideuar per te krijuar stilime te ndryshme nderkohe qe u jep volum flokeve. Fuqia 1000 W. 2 koka te ndryshme per tiu sherbyer: *Furce cilindrike me diameter 50mm. *Furce cilindrike me diameter 30mm. Te rrotullueshme ne te dyja drejtimet. Material qeramik i furcave. Teknologji qe eliminon ionet negative duke i lene floket e bute dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 8564

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues Flokesh Philips HP8664/00

Philips Dynamic eshte ideuar per te krijuar stilime te ndryshme nderkohe qe u jep volum flokeve.

Fuqia 1000 W.

2 koka te ndryshme per tiu sherbyer:

*Furce cilindrike me diameter 50mm.

*Furce cilindrike me diameter 30mm.

Te rrotullueshme ne te dyja drejtimet.

Material qeramik i furcave.

Teknologji qe eliminon ionet negative duke i lene floket e bute dhe me shkelqim.

Kontroll volumi dhe funksion ajer i ftohte per te shmangur demtimet.

3 temperatura te ndryshme.

E pershtatshme per cdo tip floku.

Gjatesia e kordonit 1.8m.

Produkt origjinal Philips.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
2 ne stok
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.