3 990 Lekë


Përshkrimi

Stilues i markes Grunding modeli HS5523 Fuqia 1100 W siguron fuqinë e duhur për një stilim shume praktik te flokeve tuaj  Me dy nivele shpejtesie dhe ventilator. Furca termike qe pershtaten shume mire me flokun dhe e mberthejne ate pa problem Stiluesi vjen se bashku me furcat termike me diameter 25mm per kacurrela te vogla, 38mm ( kacurrela te mesme) dhe 50mm per kacurrela te medha te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24683

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues i markes Grunding modeli HS5523

Fuqia 1100 W siguron fuqinë e duhur për një stilim shume praktik te flokeve tuaj 

Me dy nivele shpejtesie dhe ventilator. Furca termike qe pershtaten shume mire me flokun dhe e mberthejne ate pa problem

Stiluesi vjen se bashku me furcat termike me diameter 25mm per kacurrela te vogla, 38mm ( kacurrela te mesme) dhe 50mm per kacurrela te medha te valezuara

Mbron floket nga nxehtesia, nuk i elektrizon dhe i ben te duken shume natyrale

Specifikat

Marka Grundig
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 1100W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit1.8 m
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 590 Lekë
I disponueshëm
11 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (25)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
3 590 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.