2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Stilues me Avull Remington CB4N

Stiluesi i vecante Remington me avull per floket...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 892

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1200 L
7 990 Lekë
9 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Stilues me Avull Remington CB4N

Stiluesi i vecante Remington me avull per floket tuaj.

Shume i lehte per t'u perdorur dhe mjaft i pelqyer nga perdoruesit e tij.

I veshur me qeramike per te shperndare ne menyre te njetrajtshme nxehtesine.

Mund te perdoret me avull ose pa avull

Pedoret me avull per nje stilim me te avancuar dhe per te perfituar one te buta dhe plot volum.

Ky stilues kriojn onde, kacurela dhe trendin me te perdorur se fundmi nga te gjitha femrat "beachy waves".

Gati per perdorim pas vetem 60 sekondash.

Drite treguese kur eshte gati per t'u perdorur.

Produkt origjinal REMINGTON.

Ka garanci 2 vjet.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 2 Vite

Produktet që keni parë

Reviews (0)