2 290 Lekë


Përshkrimi

Stilues flokesh me dezajn praktik qe ju lejon ta perdorni lehtesisht ate. Krijoni onde natyrale me floke te shnderitshem dhe te bute. Ky funksion inovativ ju lejon te krijoni volumin e flokeve sipas deshires suaj. Furca 22 mm. Kordon elastik qe ju lejon lehtesi ne perdorim. 250 Watts  Produkt origjinal Severin.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 9050

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Stilues flokesh me dezajn praktik qe ju lejon ta perdorni lehtesisht ate.

Krijoni onde natyrale me floke te shnderitshem dhe te bute.

Ky funksion inovativ ju lejon te krijoni volumin e flokeve sipas deshires suaj.

Furca 22 mm.

Kordon elastik qe ju lejon lehtesi ne perdorim.

250 Watts 

Produkt origjinal Severin.

Specifikat

Marka Severin
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Kabell rrotullues Kabell rrotullues
Fuqia ne Watt 250 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 590 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
2 ne stok
9 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.