1 290 Lekë


Përshkrimi

  • Tenax Pomade stiluese per floke e forte me shkelqim
  • Pomade me baze ujI
  • Floke te forte dhe me shkelqim
  • Sasia 125 ml
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 63936

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
Shitur (204)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (51)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (46)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (174)
2 ne stok
- 1000 L
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (37)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (133)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 900 L
6 690 Lekë
7 590 Lekë
Shitur (49)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tenax Pomade stiluese per floke e forte me shkelqim 125 ml

Tenax eshte nje pomade me baze uji (me bazë uji) qe garanton mbajtje jashtezakonisht te forte No10.

E perkryer per tu perdorur ne floke te thate ose te lagur.

Me Tenax mund te krijoni modelin e flokeve qe deshironi.

E disponueshme ne paketimin jeshil vintage.

*Me blerjen e 2 produkeve nga marka Tenax ju do te perfitoni falas nje cante shpine Dhurate.

Specifikat

Marka Tenax

Reviews (0)