6 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Tharese Difuzor Imetec DF 1000

  • Difuzor dhe tharese ne te njejten kohe
  • Mbani kacurrelat me shkelqim dhe ne stilin e kerkuar pa i demtuar floket
  • Per floke kacurrela ne gjatesi te shkurter dhe mesatare
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43695

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3000 L
8 990 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (24)
1 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tharese Difuzor Imetec DF 1000 

Tharesja Bellissima DIFFON DF1 1000 nderthur difuzorin dhe tharesen e flokeve ne nje pajisje te vetme

* Permiresoni pamjen, stilin dhe shkelqimin e flokeve kacurrela ne nje pajisje te lehte dhe kompakte

* Sinergjia qe shperndahet ne te 12 kembezat e difuzorit e shperndan ajrin gjate tharjes ne menyre te barabarte, per t'u dhene formen flokeve

* Nderkohe qe thani floket tuaj, ju mundesoni dhe formimin dhe stilimin e tyre

* Pjesa e pasme eshte krijuar posacerisht per te shmangur ngaterrimin e flokeve neper tharese dhe bezdisjen qe e shoqeron, duke ju lejuar dhe te thani floket edhe me koken poshte

* Sistemi i tharjes Dry Care ju mundeson kombinimin optimal te temperatures se ajrit qe tejcohet ne floket tuaj per te krijuar nje tharje te lehte, pa e demtuar flokun

* Dy nivelet e ajrit / temperatures lejojne tharjen sipas gjatesise se flokeve tuaj:

     1. Niveli nje eshte i pershtatshem per floke kacurrele ne gjatesi te mesme apo te shkurter

     2. Niveli i dyte eshte ideal per floke te mesem

* Me shpenzim energjie 700 W

* Teper i dobishem dhe mjaft praktik per cdo person qe e ka problem stilimin e flokeve kacurrele

* Doreza ergonomike e ben te lehte dhe te rehatshem t’u perdorur ne te gjithe koken

* Floket tuaj do te qendrojne te bute dhe kacurrelat tuaja do te jene te shndritshme, te formuara mire pa patur nevoje as per t'i frizuar floket

* Gjatesia e kabullit eshte 2.2 metra

Menyra e perdorimit:

Hapi 1:

Hiqni koklavitjet ne floket tuaj me nje kreher te posacem

Hapi 2:

Mblidhini floket me peshqir per te hequr ujin e tepert nga floket

Hapi 3:

Mblidhini floket afer difuzorit, duke filluar qe nga majat e flokut deri ne rrenje

Afrojeni difuzorin ngadale per ne skalpin e kokes

Video Demonstruese:

Specifikat

Marka Imetec Bellissima
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 700 W
Difuzor Difuzor

Reviews (13)

Rated 4.69 on the scale 1 - 5 based on 13 customer reviews

Shume e kenaqur!

Difuzori shume I mire, jam e kenaqur me te


Super

Produkti shume I mire, ja vlen ,eshte sipas pritshmerive te mia


Shume praktik

Me pelqen shume, eshte mjaft I mire, eshte sipas pershkrimit,shume e kenaqur.


Deri me tani nuk kam patur ndonje problem, mjaft e kenaqur me kete produkt.


Eshte shume e mire kjo tharese, funksionon shume mire jam e kenaqur.

Rated 4.69 on the scale 1 - 5 based on 13 customer reviews

Shume e kenaqur!

Difuzori shume I mire, jam e kenaqur me te


Super

Produkti shume I mire, ja vlen ,eshte sipas pritshmerive te mia


Shume praktik

Me pelqen shume, eshte mjaft I mire, eshte sipas pershkrimit,shume e kenaqur.


Deri me tani nuk kam patur ndonje problem, mjaft e kenaqur me kete produkt.


Eshte shume e mire kjo tharese, funksionon shume mire jam e kenaqur.