1 290 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni1 000 Lekë


Përshkrimi

Tharese Flokesh Fuego HD-862 W

Marka Fuego sjell ne treg nje tharese model HD-862 ngjyre e bardhe.Me 1800-2200 W fuqi.

Ndihmon floket tuaj te stilohen ne menyren...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17050

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 943 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 25%
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
13 990 Lekë
Nuk ka me gjendje
5 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Tharese Flokesh Fuego HD-862 W

Marka Fuego sjell ne treg nje tharese model HD-862 ngjyre e bardhe.Me 1800-2200 W fuqi.

Ndihmon floket tuaj te stilohen ne menyren qe ju deshironi dhe pa i demtuar ato.

Nuk ka difuzor shoqerues.Me tre nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie.Ajer te ngrohte dhe ajer te ftohte qe mund ta perdorni kur ju nevojitet.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1800 - 2200 W

Produktet që keni parë