3 590 Lekë


Përshkrimi

Tharese flokesh

Marka: Fuego

Modeli: RG5100

Fuqia : 2100 W

Mundeson stilimin e flokeve ne menyren që ju keni enderruar gjithmone.

Perfshirja e avancuar e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15872

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
4 190 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tharese flokesh

Marka: Fuego

Modeli: RG5100

Fuqia : 2100 W

Mundeson stilimin e flokeve ne menyren që ju keni enderruar gjithmone.

Perfshirja e avancuar e teknologjise jonizuese garanton freski ,volum dhe shkelqim për floket.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)