4 490 Lekë


Përshkrimi

Tharese flokesh Remington D3015

E vecanta e kesaj tharese eshte sistemi ECO qe ajo disponon.

Jo vetem qe arrini rezultate te shkelqyera me kete tharse ne floket tuaj, por...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 3662

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

4 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (105)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1400 L
2 190 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tharese flokesh Remington D3015

E vecanta e kesaj tharese eshte sistemi ECO qe ajo disponon.

Jo vetem qe arrini rezultate te shkelqyera me kete tharse ne floket tuaj, por gjithashtu ju ndihmon te mbroni mjedisin rreth jush.

Sistemi ekstra Eco ju ndihmon te kurseni energji gjate perdorimit te thareses.

Fuqia 2000 Watt.

Eshte anti statike dhe ka nxehtesi te jonizuar.

Ka 3 nivele ngrohje dhe 2 nivele shpejtesie.

Eshte produkt origjinal REMINGTON.

Ka garanci 2 vjet.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 2 vjet

Produktet që keni parë

Reviews (0)