9 690 Lekë


Përshkrimi

Tharese Remington AC 9096 E51 Silk Dryer

Kjo tharese ka te gjitha tiparet e nje tharese profesionale duke ju dhene mundesine qe te thani e stiloni floket ne komoditetin...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 10353

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
4 190 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tharese Remington AC 9096 E51 Silk Dryer

Kjo tharese ka te gjitha tiparet e nje tharese profesionale duke ju dhene mundesine qe te thani e stiloni floket ne komoditetin e shtepise tuaj.

Ka koncentrator per ajrin ne menyre te tille qe ju te thani floket me shpejte.

Ka difuzor, furce te rrumbullaket termike dhe nje cante per ta mbajtur tharesen.

Jonet e emetuara nga ajri qe jep tharesja dhe molekulat e ujit bashkeveprojne dhe bejne qe floket tuaj te thahen me shpejte.

Keshtu qe nuk eshte nevoja qe floket tuaj te qendrojne per nje kohe te gjate te ekspozuar ndaj nxehtesise se ajrit te thareses, keshtu qe ato nuk do te demtohen.

Motor AC me fuqi 2400W.

Perdor teknologjine e jonizimit.

E ndertuar me qeramike per te bere shperndarjen e nxehtesise ne menyre te njetrajtshme.

3 nivele per rregullimin e temperatures.

2 nivele per rregullimin e shpejtesise.

Perfshin edhe temperaturen e ftohte.

Ka difuzor, per krijimin e kacurelave dhe volum.

Ky eshte produkt origjinal REMINGTON.

Ka garanci 2 vjet.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 2400 W
Ionizues Ionizues

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews