4 190 Lekë


Përshkrimi

Tharese flokesh Remington Pro Dry 2000 Nje nga markat me te mira te thareseve te flokeve. Jonet e emetuara nga ajri qe jep tharesja dhe molekulat e ujit bashkeveprojne dhe bejne qe floket tuaj te thahen me shpejte dhe pa u djegur. Fuqia: 2000 W Ngjyra: E kuqe me te zeze Materiali: Qeramike Jepuni flokeve shkelqimin e deshiruar ne vetem pak minuta. Me 3 nivele temperature. 2 nivele...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16167

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tharese flokesh Remington Pro Dry 2000

Nje nga markat me te mira te thareseve te flokeve.

Jonet e emetuara nga ajri qe jep tharesja dhe molekulat e ujit bashkeveprojne dhe bejne qe floket tuaj te thahen me shpejte dhe pa u djegur.

Fuqia: 2000 W

Ngjyra: E kuqe me te zeze

Materiali: Qeramike

Jepuni flokeve shkelqimin e deshiruar ne vetem pak minuta.

Me 3 nivele temperature.

2 nivele shpejtesie

Me ventilatore te vecante per kontrollin e temperatures.

Me buton per ajer te ftohte.

Gjatesia e kordonit: 1.8 m

Specifikat

Gjinia Unisex
Marka Remington
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 2000 W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit1.8 m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
6 590 Lekë
Kurseni 2600 L
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
7 590 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.