20 990 Lekë
22 600 Lekë
Kurseni1 610 Lekë


Përshkrimi

Furce Dhembesh Oral-B Pro 9000 Cross Act

Furce e rrumbullaket e cila pastron me se miri dhe mbron misherat e dhembeve 

Ben dhembet me te bardhe nga dita e pare duke eliminuar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 31982

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Furce Dhembesh Oral-B Pro 9000 Cross Act

Furce e rrumbullaket e cila pastron me se miri dhe mbron misherat e dhembeve 

Ben dhembet me te bardhe nga dita e pare duke eliminuar njollat ​​siperfaqesore

Teknologji 3D ( pulson, rrotullohet dhe luhatet) per larjen e dhembeve 1 nga 1 ne 2 minurta dhe me 9000 dridhje ne minute

Kjo furce ka sensor te dukshem presioni qe mbrojne mishrat e dhembeve

Ka funksion 3D, nje nga arsyet perse keshillohet nga profesioniste per larjen e dhembeve ne menyre profesionale pa demtuar mishrat

Deperton thelle ne mes te dhembeve per te hequr deri ne 100 % papastertite

Eshte me bateri te karikueshe, te cilat mund te punojne pa u karikuar deri ne 7 dite nese perdoret 2 here ne dite nga 2 minuta

Duke shkarkuar aplikacionin ne telefonin tuaj ju do te shikoni hap pas hapi etapat qe duhet te ndiqni per pastrim te thelle te dhembeve 

Ne paketim ju do te gjeni  3 furca per te zevendesuar ne momentin e konsumimit 

Mbajtesin e telefonit me vakum i cili do te mundesoje qe ju te mbani hapur aplikacionin gjate kohes se larjes se dhembeve 

Nje fishe karikimi per fucen ,nje bateri te jashtme enkas per karikim te kokave 

Gjithashtu ju do te merni edhe mbajtesen e furces dhe kokave shtese 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (29)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al