9 490 Lekë


Përshkrimi

Furce Oral B POC Pro3 3500 CrossAction Black+TC

  • Me sensor presioni
  • Pajisur me mbrojtes per ta marre dhe ne udhetime
  • Bateria zgjat deri ne dy jave
  • Numri i programeve: 3
  • Numri i kokave: 1pc
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66695

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 360 L
390 Lekë
750 Lekë
I disponueshëm
- 360 L
390 Lekë
750 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Furce Oral B POC Pro3 3500 CrossAction Black+TC

Furce dhembesh elektrike me sensor presioni dhe kellef udhetimi

Furca e dhembeve elektrike e karikueshme Oral-B heq me shume pllakeza

dhe jep mishrat e dhembeve me te shendetshem se furcat e dhembeve manuale klasike.

Me nje karikim te plote, bateria mund te zgjase deri ne 2 jave nese i lani dhembet dy here ne dite.

Pervec kesaj, ajo ka nje sensor presioni qe redukton automatikisht shpejtesine e furces

se dhembeve ne menyre qe te mbroje mishrat tuaja nga larja intensive.

Paketa perfshin nje kuti udhetimi per transport te lehte dhe te sigurt.

Karakteristikat dhe funksionet:

Sensori i presionit

Numri i programeve: 3

Rast udhetimi

Numri i kokave: 1pc

E perputhshme me kokat e meposhtme rezerve te furces se dhembeve elektrike:

Cross Action, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean,

Floss Action, Tri Zone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.

Paketa perfshin:

1 doreze me karikues, 1 koke furce, 1 kuti udhetimi.

Reviews (0)