3 490 Lekë


Përshkrimi

Furce dhembesh elektrike Oral-B D12.

Teknologji 2D per pastrim superior.

Bateri te karikueshme. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 14899

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
383 Lekë
450 Lekë
Kurseni 15%
Shitur (4)
I disponueshëm
383 Lekë
450 Lekë
Kurseni 15%
Shitur (2)
I disponueshëm
553 Lekë
650 Lekë
Kurseni 15%
I disponueshëm
383 Lekë
450 Lekë
Kurseni 15%
Shitur (2)
I disponueshëm
383 Lekë
450 Lekë
Kurseni 15%
I disponueshëm
7 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 090 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 2400 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
11 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Furce dhembesh elektrike Oral-B D12  

Teknologji 2D (pulson, rrotullohet dhe luhatet)  qe mundeson zbardhje dhe pastrim superior per dhembet

Rrotullohet dhe pulson per te eleminuar papastertite 100 % ne krahasim me nje furce manuale

Ju ndihmon te lani dhembet tuaj ne menyre profesionale per 2 minuta

Mebrane pastrimi gome, frymëzuar nga dentistët, siguron një zbardhues natyrore.

Furca eshte me bateri te karikueshe, te cilat mund te punojne pa u karikuar deri ne 7 dite nese perdoret 2 here ne dite nga 2 minuta.

Si përdoret furça elektrike Oral – B

Hapi i parë: Drejtojeni kokën e furçës me ngadalë nga njëri dhëmb tek tjetri, duke ndjekur formën e mishrave të dhëmbëve dhe formën e çdo dhëmbi.

Hapi i dytë: Mos harroni të arrini të gjitha zonat, duke përfshirë sipërfaqet e brendshme dhe atë përtypëse.

Hapi i tretë: Drejtojeni kokën e furçës përgjatë linjës së mishrave të dhëmbëve. Nuk është e nevojshme të përdorni forcë.

Oral B është tepër praktike për tu përdorur nga fëmijët, nga personat që mbajnë implante apo tela. Për një larje të plotë dhe pa hasur probleme e vështirësi.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Gjinia Unisex

Produktet që keni parë