4 990 Lekë


Përshkrimi

Furce Dhembesh Kids Oral-B Batt Mickey

  • Furce dhembesh me funksion 3D (nuk demton mishrat)
  • 5600 rrotullime ne minute
  • Me bateri qe ka kohezgjatje deri ne 7 dite
  • E pershtatshme per femije mbi 3 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31979

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
7 990 Lekë
9 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 600 L
2 990 Lekë
3 590 Lekë
1 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
750 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
750 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
750 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 400 L
4 590 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
750 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
750 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
950 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
750 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Furce Dhembesh Kids Oral-B Batt Mickey

Furce Dhembesh Oral-B Batt Mickey per dhembe te paster dhe te shendetshem 

Kjo furce ka sensor te dukshem presioni qe mbrojne mishrat e dhembeve dhe eshte me 5600 rrotullime ne minute

Ka funksion 3D, nje nga arsyet perse keshillohet nga profesioniste per larjen e dhembeve ne menyre profesionale pa demtuar mishrat.

Deperton thelle ne mes te dhembeve per te hequr deri ne 100 % papastertite

Eshte me bateri te karikueshe, te cilat mund te punojne pa u karikuar deri ne 7 dite nese perdoret 2 here ne dite nga 2 minuta.

Keshillohet per femije mbi 3 vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)