3 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Oral-B Frozen furce dhembesh elektrike
  • Teknologji 3D
  • Eleminon papastertite 100%
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31977

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Furce Dhembesh Oral-B Pro 500+Vitality Frozen 2 ne 1 per dhembe te paster e te shendeteshem dhe buzeqeshje qe mahnit

Teknologji 3D ( pulson, rrotullohet dhe luhatet) per larjen e dhembeve 1 nga 1 ne 2 minurta dhe me 28.800 levizje ne minute

Eleminon cdo papasterti nga dhembet

Kjo furce ka sensor te dukshem presioni qe mbrojne mishrat e dhembeve

Ka funksion 3D, nje nga arsyet perse keshillohet nga profesioniste per larjen e dhembeve ne menyre profesionale pa demtuar mishrat

Deperton thelle ne mes te dhembeve per te hequr deri ne 100 % papastertite

Eshte me bateri te karikueshe, te cilat mund te punojne pa u karikuar deri ne 7 dite nese perdoret 2 here ne dite nga 2 minuta

Vijne ne pakete speciale Oral-B Family, Oral-B Pro 500+Vitality Frozen per femijen tuaj 

Paketimi perfshin dy furca, nje per te rritur dhe nje per femije. 

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (7)
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
10 999 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 991 L
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 690 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
3 490 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
20 990 Lekë
22 600 Lekë
Kurseni 1610 L
Shitur (1)
4 ne stok
3 690 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1300 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (17)
4 ne stok

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al