690 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Karite Vaj per Fytyre dhe Trup 120 ml

Vaj bimor 100 % i paster i marre nga gjalpi shea 

Hidraton dhe mbron lekuren e fytyres dhe trupit 

Permban fitosterole me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41057

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok

Përshkrimi

Equilibra Karite Vaj per Fytyre dhe Trup 120 ml

Vaj bimor 100 % i paster i marre nga gjalpi shea 

Hidraton dhe mbron lekuren e fytyres dhe trupit 

Permban fitosterole me nje veprim zbutes dhe elasikues 

I pasur me vitamine E me e cila ka efekt antioksidues 

Perdoret pas cdo dushi ne lekure te thate ose te lagesht

Hidraton thellesisht pa lene yndyre me pas 

E dobishme vecanerisht per lekure te thate 

Mund te perdoret edhe per masazh, per te ushqyer e mbrojtur lekuren 

Sasia eshte 120 ml 

Specifikat

Marka Equilibra
Kapaciteti (ne Litra) 120 ml

Reviews (0)