390 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Karite Zbutes Buzesh 5.5 ml

Ushqen thellesisht lekuren e buzeve

I pasur me gjalp shea, vaj jojoba, vitamine E, vaj karrote etj 

Jep nje shtrese te holle pa...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41059

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok

Përshkrimi

Equilibra Karite Zbutes Buzesh 5.5 ml

Ushqen thellesisht lekuren e buzeve

I pasur me gjalp shea, vaj jojoba, vitamine E, vaj karrote etj 

Jep nje shtrese te holle pa alergene mbi buze duke e mbrojtur nga plasaritjet e lekures 

Ne sezonin e dimrit i mbron nga veprimi agresiv i ngrices dhe ne vere nga dehidratimi i tepert i dellit dhe eres 

Sasia eshte 5.5 ml 

Specifikat

Marka Equilibra
Kapaciteti (ne Litra) 5.5 ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)