1 690 Lekë


Përshkrimi

Ambre Krem per Femije Resisto  SPF 30

Mbrojtje mesatare per lekuren e femijeve 

Per lekure te ndjeshme dhe delikate 

Mbrojtje nga rrezet UVB dhe UVA 

Pa arome dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36628

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ambre Krem per Femije Resisto  SPF 30

Mbrojtje mesatare per lekuren e femijeve 

Per lekure te ndjeshme dhe delikate 

Mbrojtje nga rrezet UVB dhe UVA 

Pa arome dhe pa ngjyrues 

Faktor mbrojtes SPF 30

Rezistent ndaj ujit 

Produktet që keni parë

Reviews (0)